• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Українські прикордонники попередили спробу вивезення старопечатной книги

Реклама на dsnews.ua
Прикордонники Луцького загону в пункті пропуску "Ягодин" попередили спробу вивезення з України старовинної книги "Земне життя пресвятої Богородиці"

Про це повідомили "ДС" в прес-службі Державної прикордонної служби України.

Як повідомляється, старовинну книгу виявили в сумці під час перевірки транспортного засобу "ДАФ". Зараз книга, "яка ймовірно має культурну та історичну цінність", передана взаємодіючим підрозділам.

Старовину книгу «Земная жизнь пресвятой Богородицы», яку незаконно намагалися вивезти за межі України, виявили учора прикордонники Луцького загону. Її знайшли у сумці, під час перевірки транспортного засобу «ДАФ», який прибув у пункт пропуску «Ягодин». Наразі книгу, яка ймовірно має культурну та історичну цінність передано взаємодіючим підрозділам.

Gepostet von Державна прикордонна служба України am Samstag, 3. Dezember 2016

Нагадаємо, 16 листопада в пункті пропуску "Плетенівка" Харківської митниці у 50-річного українця вилучили старовинне видання "Апостол" XVII століття. 50-річний громадянин України намагався незаконно вивезти в Росію книгу, яка була загорнута у светр і поліетиленовий пакет і схована на дні валізи під особистими речами. Пізніше в СБУ заявили, що "Апостол" хотіли вивести на "замовлення" з Росії.

    Реклама на dsnews.ua