• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Українського чемпіона не пустили на Олімпіаду в Токіо через допінг

Чемпіон Олімпійських ігор 2016 року з гімнастики Олег Верняєв був дискваліфікований на чотири роки через допінг

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив сам Верняєв на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

"Арбітраж GEF (Комітет з етики в гімнастиці, — "ДС") прийняв рішення про те, що концентрація мельдонію, яку знайшли у мене в організмі, достатня для дискваліфікації мене на 4 роки. Починаючи з листопада минулого року. Це означає, що на Олімпіаду я не поїду", — повідомив Верняєв.

При цьому спортсмен заперечує, що приймав допінг.

"Найголовніше питання — як заборонений препарат потрапив в мій організм? Чому це сталося в період, коли не було серйозних міжнародних змагань і тренування проходили в полегшеному режимі? Чому тільки один тест дав позитивний результат, а жоден з майже десятка наступних тестів не підтвердив наявність забороненої речовини? Позитивний тест тільки вказує на факт наявності в організмі заборонених речовин, але не свідчить про провину спортсмена. Якщо спортсмен упевнений, що його провини немає, він не повинен опускати руки", — вважає гімнаст.

Верняєв зазначив, що арбітраж GEF прийняв рішення, яке підлягає оскарженню і значить остаточні висновки робити рано.

"Вся боротьба тільки починається, це черговий етап мого життя і, як завжди, я буду боротися до кінця і оскаржу рішення Арбітражу GEF про мою дискваліфікацію в CAS. Вірю, що вища спортивна судова інстанція розставить все по своїх місцях", — уклав він.

Довідка. Олег Верняєв є олімпійським чемпіоном 2016 року у брусах, чемпіоном світу 2014 року на брусах, шестиразовим чемпіоном Європи, дворазовим чемпіоном Європейських ігор.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua