• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Українці заразні: Кримські окупанти скасували обсервацію для росіян

Реклама на dsnews.ua
Окупаційні влади" Криму прийняли рішення про скасування з 15 червня обов'язкової двотижневої обсервацмии для громадян, які приїхали з різних регіонів Росії

Про це заявив глава" окупованого півострова Сергій Аксьонов, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"З 15 червня скасовується обов'язкова обсервація для приїжджаючих на територію республіки Крим з інших суб'єктів Російської Федерації. При цьому обсервація для приїжджають з-за кордону зберігається, в тому числі для в'їжджають з території України", - підкреслив Аксьонов.

Також з 15 червня в Криму повністю знімається режим самоізоляції, який з середини травня продовжував діяти для літніх громадян.

З 1 липня Крим почне приймати туристів з інших регіонів Росії.

"Готелі та інші засоби колективного розміщення можуть вже сьогодні починати продавати путівки. Відповідний указ буде опублікований сьогодні", - додав Аксьонов.

Усіх прибулих до Криму з інших регіонів РФ почали поміщати в обсерватори в середині квітня. У травні зміст там зробили платним, але потім скасували цю міру.

В Криму з 17 березня із-за загрози коронавіруса діє режим підвищеної готовності. Обов'язкова самоізоляція для жителів була введена 3 квітня і закінчилася 17 травня для всіх, крім деяких категорій громадян. Діагноз COVID-19 підтверджено в регіоні у 457 осіб, 14 пацієнтів померли.

Як повідомляла "ДС", на території окупованого Криму за станом на 8 червня зареєстрували 623 випадку інфікування коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua