• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна хоче закупити в ОАЕ 5 млн доз китайської COVID-вакцини

Україна і компанія G42 Healthcare (ОАЕ) ведуть переговори про постачання в нашу країну щонайменше 5 млн доз вакцини від коронавірусу Hayat-Vax COVID-19, яка розроблена спільно з китайською фармацевтичною компанією Sinopharm

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

Переговори пройшли в рамках візиту української делегації за участю віце-прем'єра Олексія Резнікова, глави Офісу президента Андрія Єрмака, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка та ін. до Об'єднаних Арабських Еміратів.

Українські чиновники обговорили на зустрічі з керівництвом 42 Healthcare можливість поставки в Україну як мінімум 5 млн доз вакцини. На сьогодні завод в ОАЕ має потужність виробництва близько 2 млн доз вакцини в місяць. Для збільшення потужності планується побудувати новий завод, який запрацює до кінця 2021 року, а завдяки поетапній розробці він досягне потужності 200 млн доз на рік на трьох лініях розливу і п'яти автоматизованих лініях упаковки.

Як повідомляла "ДС", 12 квітня вакцину від коронавируса CoronaVac (Sinovac, Китай) почали поставляти в регіони України для проведення вакцинації від COVID-19.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua