• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Україна почала жити в борг у природи, — Держекоінспекція

У Державній екологічні інспекції заявили, що Україна живе в екологічному боргу. Це означає, що країна використовує більше ресурсів, ніж українське довкілля може відновити за рік

Реклама на dsnews.ua

Про це у Facebook написав голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, передає "ДС".

"Сьогодні настав день, коли українці використали більше ресурсів, ніж українське довкілля може відновити за рік. З 8 серпня Україна живе в борг у природи", — написав він.

Мальований зазначив, що ця дата була розрахована дослідниками організації Global Footprint Network. Щороку фахівці аналізують використання природних ресурсів у різних країнах та на планеті в цілому і визначають День екологічного боргу. Для всієї Землі він наступив 29 липня.

Забруднюючи воду токсичними речовинами, засмічуючи землі пластиком та хаотично видобуваючи корисні копалини, людство наближає Землю до повного виснаження, зазначив голова ДЕІ.

"Єдиний вихід для людства — змінити підхід до споживання ресурсів. Для цього кожен з нас повинен зменшити свій екологічний слід — обсяг використаної енергії, води тощо. Прості звички, як то раціональне споживання водних та енергетичних ресурсів, зменшення генерування сміття, застосування принципу мінімалізму під час покупок, зможуть врятувати наше майбутнє", — зазначив Мальований.

Як писала "ДС", Україна розпочала виконання другого пункту Паризької кліматичної угоди. Відповідно до цього пункту президент Володимир Зеленський доручив скорочувати викиди і розвивати зелену економіку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua