• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У РНБО відзвітували про перехід України до другого пункту виконання Паризької угоди

Україна розпочала виконання другого пункту Паризької кліматичної угоди. Відповідно до цього пункту президент Володимир Зеленський доручив скорочувати викиди і розвивати зелену економіку

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / twitter.com/ZelenskyyUa
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає «ДС».

"Що стосується наших зобовʼязань щодо Паризької угоди. Ви знаєте, що Україна свого часу приймала такі зобовʼязання, ми їх виконали в плані обмеження викидів", — сказав Данілов в ході брифінгу, присвяченому підсумкам засідання РНБО.

За його словами, Україна приступила до виконання другого пункту зобовʼязань в рамках кліматичної угоди.

"За дорученням президента України ми повинні скорочувати викиди, розвивати "зелену" економіку, розвивати сучасний світ і рухатися спільно з усіма країнами цивілізованого світу, які підписали Паризьку угоду" — додав секретар РНБО.

Нагадаємо, 7 червня президент Володимир Зеленський заявив, що розраховує на висадку мільярда дерев протягом трьох років.

Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський повідомив, що для висадки 1 млрд дерев в рамках проєкту "Зелена країна" на найближчі 3 роки буде потрібно 2 млрд грн, які будуть залучені за рахунок діяльності лісових господарств і з держбюджету.

Крім того, виконавчий директор асоціації "Енергоефективні міста України", експерт ЄІБ Святослав Павлюк зазначив, що для реалізації указу президента про збільшення площі лісів необхідно висадити дерева щільністю 1 дерево на 5 м.

У Державному агентстві лісових ресурсів пізніше заявили, що не в змозі виконати цей план Володимира Зеленського.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua