• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Україна полегшила перетин кордону на час карантину

Україна розширила перелік документів, за якими іноземні громадяни можуть перетинати кордон на період карантину

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Розширений перелік документів, за якими іноземці можуть перетнути кордон в період карантину, а громадяни України – не відбувати самоізоляцію. Для громадян іноземних країн, в тому числі і тих, хто має посвідку на тимчасове проживання, обов’язковим залишається поліс страхування. Раніше можна було представити іноземцям виключно негативний ПЛР-тест, а зараз додали експрес-тест, але ці тести мають робитися не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону, та довідка про повну вакцинацію вакцинами, які затверджені ВООЗ", — сказав Демченко.

За його словами, ці довідки мають бути англійською мовою.

"Якщо говорити про громадян України, то, як раніше, обов’язковою залишається самоізоляція при поверненні додому, однак це не стосується випадків наявності при перетині кордону або негативного ПЛР-тесту. Також додано експрес-тест, зроблений не пізніше, аніж за 72 години до перетину кордону, або довідку про повну вакцинацію", — пояснив представник ДПСУ.

Як повідомляла "ДС", 5 червня прикордонники затримали двох росіян, які заради відпочинку в Одесі перепливли річку Ворскла по якій проходить російсько-український кордон.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua