• USD 39.2
  • EUR 42.4
  • GBP 49.6
Спецпроєкти

Україна потужно стартувала на Дефлімпіаді: 9 медалей у трьох видах спорту в перший день змагань

Збірна України розпочала виступи на Дефлімпіаді-2021 – мультиспортивних іграх серед людей із порушенням слуху в Бразилії — та першого дня здобула дев'ять медалей

Збірна України розпочала виступи на Дефлімпіаді-2021

Про це йдеться у повідомленні видання "Суспільне Спорт", передає "ДС".

У скарбниці сино-жовтих — шість золотих, дві срібні та одна бронзова медаль.

Першу перемогу Україні принесла велосипедистка з Чернівецької області Єлисавета Топчанюк, яка стала найкращою у шосейній гонці на 1000 метрів. Україна вперше була представлена в цьому виді спорту, тож медаль Топчанюк стала дебютною для збірної.

Найбільшу кількість нагород українці вибороли в карате, де взяли три "золота" та два "срібла". Чемпіонами Дефлімпіади в куміте стали Карина Янчук з Луганщини, яка перемогла в категорії до 68 кг, та Олександр Махно з Полтавщини – в категорії до 84 кг. Інший українець, Микола Пантюшин із Дніпропетровщини, завершив змагання в понад 84 кг зі "сріблом".

Крім того, Олександр Черняєв із Харківської області здобув золоту медаль у ката, а також "срібло" в чоловічих командних змаганнях разом із Олександром Кальником і Олександром Тритяком.

Завершили день змагання з плавання, в якому Україна виграла ще два "золота" й "бронзу". Киянин Ілля Султанов, для якого ці Ігри стали дебютними в кар'єрі, фінішував першим на дистанції 50 м батерфляєм. А в плаванні комплексним стилем на 200 м третє місце посіла Ірина Терещенко.

Також українська команда стала найкращою в естафеті 4х100 м вільним стилем. "Золото" у фіналі принесли Олексій Литвиненко, той самий Султанов, Олексій Коломієць та Максим Дудник.

Редактор: Віктор Костенко