• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Україна відзначає День працівників радіо, ТБ і зв'язку: вже привітав Разумков

Реклама на dsnews.ua

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков привітав із професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку

Про це йдеться у дописі Разумкова у Twitter, передає "ДС".

"Вітаю із професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку! Ви не тільки швидко та об’єктивно інформуєте людей про події, а й робите наше життя цікавішим та змістовнішим. Бажаю вам успіхів, енергії та вагомих професійних здобутків!", — написав він у соцмережі.

За радянських часів професійне свято працівників телебачення та радіомовлення відзначалося 7 травня. Цю дату було встановлено 1945 року, під час святкування 50-річчя винайдення радіо Олександром Поповим.

1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей звʼязку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та звʼязку» від 11 листопада 1994 року № 667/94.

Нині до журналістів та працівники сфери радіо долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ.

Цей день відзначають і фахівці звʼязку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-звʼязку.

    Реклама на dsnews.ua