• USD 39
  • EUR 42.2
  • GBP 49.2

Україна вилетіла з Євро-2020, розгромно програвши у чвертьфіналі збірній Англії (ВІДЕО)

В рамках чвертьфіналу футбольного Євро-2020 збірна України програла команді Англії з рахунком 0:4

Момент збірної України біля воріт англійської команди
Момент збірної України біля воріт англійської команди / uefa.com

Матч відбувся на Олімпійському стадіоні в Римі, передає "ДС".

Вже на четвертій хвилині форвард англійців Харрі Кейн відкрив рахунок в матчі після виходу один на один з воротарем нашої команди Георгієм Бущаном.

На початку другого тайму з подачі штрафного відзначився англійський захисник Харрі Магуайр.

Третій матч в ворота української команди провів Харрі Кейн, зробивши, таким чином, дубль. Форвард результативно пробив головою після подачі з лівого флангу.

Четвертим голом у ворота збірної України після подачі з кутового відзначився півзахисник Джордан Хендерсон.

Таким чином, підопічні Андрія Шевченка залишають турнір. Збірна Англії в півфіналі зустрінеться з командою Данії, яка в іншому матчі 1/2 фіналу обіграла чехів.

Редактор: Євген Журавльов