• GBP 49.4

Україна втратила очки в матчі з Фінляндією (ВІДЕО)

Збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 з національною командою Фінляндії в рамках другого матчу відбору на Чемпіонат світу, який пройде в Катарі в 2022 році

Гра пройшла на НСК "Олімпійський" в Києві, передає" ДС ".

Рахунок в матчі був відкритий тільки на 80-й хвилині зусиллями бразильця Жуніора Мораеса, який виступає за збірну України. Вийшовши на заміну Мораес замкнув простріл з флангу від Олександра Караваєва.

Збірна Фінляндії зрівняла рахунок на 89-й хвилині. Теему Пуккі реалізував пенальті після того, як Віталій Миколенко сфолив у власному штрафному майданчику.

Крім того, Миколенко отримав червону картку і збірна України догравала останні хвилини в меншості.

Як повідомляла "ДС", 24 березня в першому матчі кваліфікації ЧС-2022 збірна України зіграла внічию з діючими чемпіонами — збірною Франції — 1:1.

Редактор: Марія Чиренко