• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Українці найбільше довіряють армії, церкві та волонтерам, - опитування

Реклама на dsnews.ua

Серед державних та суспільних інститутів частіше довіра висловлюється до Збройних Сил України — їм довіряють 66% опитаних, церкви (62%), Державної служби з надзвичайних ситуацій та волонтерських організацій (60%)

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке було проведене соціологічною службою Центру Разумкова, інформує "ДС".

Довіра до Державної прикордонної служби, згідно із даними соціологів, становить 55%, до голови міста (селища, села), в якому проживає респондент — 54%, до Національної гвардії України — 52%, добровольчих батальйонів — 52%, до ради міста (селища, села), в якому проживає респондент — 50%.

Дослідження проведене з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

    Реклама на dsnews.ua