• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Українці назвали основні причини домашнього насильства

Абсолютна більшість громадян вважають основними причинами домашнього насильства вживання алкоголю (79%) та наркотичних речовин (68%)

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, яке провів Український інститут майбутнього (УІМ) спільно з New Image Marketing Group, передає "ДС". 

Як повідомляється, саме ці причини лунають найчастіше і займають безумовні перше та друге місця в списку причин домашнього насильства на думку респондентів.

З суттєвим відривом від них йдуть такі дві причини, як фінансові негаразди (44%) та мовчання постраждалих від домашнього насильства (42%). Ще 38% респондентів назвали психологічну залежність від кривдника в якості причини домашнього насильства.

Як свідчать дані дослідження, чоловіки та жінки однаково називали основними причинами домашнього насильства вживання алкоголю та наркотиків. Разом із тим, при опитуванні жінок деякі причини лунали помітно частіше аніж при опитуванні чоловіків: мовчання постраждалих від домашнього насильства називали 49% жінок проти 35% чоловіків, психологічну залежність від кривдника та фінансову залежність від кривдника – відповідно 43% проти 32% та 35% проти 26% серед чоловіків.

Вікові та регіональні групи загалом висловлюються щодо основних причин домашнього насильства без суттєвих відмінностей та повторюють загальноукраїнський розподіл відповідей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua