• USD 39.2

Українці взяли ще три "золота" з плавання на Паралімпіаді

Україна здобула одразу п'ять золотих медалей у плаванні у четвертий день Паралімпійських ігор у Токіо. Нові медалі принесли плавці Михайло Сербін, Денис Дубров та Єлизавета Мерешко. За загальною кількістю медалей Україна наразі четверта

У запливі 100 метрів на спині Михайло Сербін посів перше місце й здобув "золото", передає "ДС".

Друге місце у цьому запливі також посів українець – Віктор Смирнов. Результати виглядають так:

Михайло Сербін (Україна) — 1:08.63

Віктор Смирнов (Україна) — 1:09.36

Бозун Ян (Китай) — 1:09.62

Також володарем золотої медалі на дистанції 200 метрів у комплексному плаванні став плавець Денис Дубров (клас — S8). Українець мав кращий час кваліфікації перед фіналом, а його головним конкурентом був американець Роберт Грізвольд.

Проте у самому фіналі Дуброву довелося боротися не з американцем, а з двома китайськими плавцями — Ксу Хайцзяо та Яном Гуанлуном. Але випередити обох опонентів Дуброву вдалося:

Денис Дубров (Україна) — 2:20.96

Ксу Хайцзяо (Китай) — 2:21.06

Ян Гуанлун (Китай) — 2:21.53

Ще українська плавчиня Єлизавета Мерешко стала паралімпійською чемпіонкою в Токіо. Дистанцію 100 метрів брасом (клас — S5) українка проплила з найкращим часом.

Єлизавета Мерешко (Україна) — 1:40.59

Грейс Гарві (Велика Британія) — 1:42.22

Верена Шотт (Німеччина) — 1:43.61

Наразі Україна перебуває на п'ятому місці командного заліку (з пріоритетом золотих медалей) та на четвертому місці за загальною кількістю медалей.

Україна має в активі 34 медалі: 8 золотих, 17 срібних, 9 бронзових. Випереджають нас лише Китай, Велика Британія, представники Російського паралімпійського комітету та США (за золотими нагородами).

Редактор: Віктор Костенко