• USD 39.8

Українки здобули "срібло" з веслування на Олімпіаді-2020

Українки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова виграли срібло у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх у Токіо

Українки посіли у фіналі друге місце після китаянок, передає "ДС".

Лузан і Четверикова на половині дистанції були другими і змогли утримати свою позицію до фінішу. "Золото" на цій дистанції взяли представниці Китаю, які захопили лідерство зі старту запливу.

Українки показали час о 1:57:499, відставши від китаянок на 2.004 секунди. Третіми прийшли представниці Канади — 1:59.041.

Для Людмили Лузан ця медаль стала другою в Токіо — раніше вона взяла "бронзу" в каное-одиночці на 200 м. Зараз же після запливу вона заявила, що українки свій потенціал ще не вичерпали.

"Тепер будемо тримати курс на Париж. У нас ще є потенціал", — сказала після гонки Лузан.

Також сьогодні в півфіналах в каное-одиночці (1000 м, чоловіки) і байдарці-четвірці (500 м, жінки) виступали українці Павло Алтухов і Юрій Вандюк, а також Марія Повх, Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова і Марія Кічасова-Скорик. Однак вони не змогли пробитися в медальний фінал змагань.

Ця медаль стала для України 15-ю на нинішніх Олімпійських іграх — наші спортсмени завоювали 1 "золото", 4 "срібла" і 10 "бронз". Україна посідає 40-е місце у медальному заліку Олімпіади-2020 (з пріоритетом золотих і срібних медалей), але 16-е місце за загальною кількістю здобути медалей.

Нагадаємо, напередодні капітан збірної України з карате Станіслав Горуна виборов бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо – це вже десята бронзова медаль України.

Раніше, 5 серпня українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла історичну срібну медаль на Олімпійських іграх в Токіо. 4 серпня український борець греко-римського стилю Жан Беленюк завоював перше золото для України.

Редактор: Віктор Костенко