• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Українофобка Більченко може повернутись до вишу: названо умову

Професорка Євгенія Більченко, відома своїми проросійськими поглядами, може продовжити роботу в університеті Драгоманова за умови, якщо пройде конкурс на зайняття вакантної посади на одній із кафедр факультету

Євгенія Більченко
Євгенія Більченко
Реклама на dsnews.ua

Це випливає із заяви вишу, наданій на запит Укрінформу, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що кафедру, на якій працювала Більченко, ліквідували. "Мене звільнили. Заради цього пішли на ліквідацію цілої кафедри. Не змогли нічого довести: ні профнепридатність, ні аморальний учинок — нічого з того, що вішали", — повідомляла жінка в соцмережі.

У відповіді на запит журналістам повідомили, що разом із цією кафедрою ліквідували ще дві — кафедру теоретичних основ інформатики та кафедру методології і міжнародної освіти. Ліквідація відбулася згідно з рішенням Вченої ради ЗВО, внаслідок перегляду та оновлення освітніх програм.

"Станом на 26 липня заяви про звільнення від професора Євгенії Більченко до відділу кадрів не надходило", — йдеться в повідомленні.

Разом із тим у виші підкреслили, що "персонально питання стосовно професора Євгенії Більченко не розглядалося".

Водночас представники університету зауважили, що, згідно з чинним законодавством, співробітникам ліквідованих кафедр запропоновано зайняття посад науково-педагогічних працівників на конкурсній основі з початку нового навчального року.

Таким чином Більченко зможе продовжити роботу у виші, якщо пройде конкурс.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua