• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Україномовний аудіогід від Зеленської дістався Кенії

В рамках проєкту першої леді України Олени Зеленської в Кенії з'явився перший аудіогід українською мовою

Українці в Кенії
Українці в Кенії / https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента України.

Місце, де звучатиме українська мова, — це "Форт Ісус", історична пам'ятка XVI ст., Розташований в головному туристичному місті країни — Момбасі.

"Форт Ісус" — унікальне фортифікаційна споруда, що стала справжнім форпостом європейців в Індійському океані. З 2011 року фортеця входить до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Українська стане першою іноземною мовою, який буде звучати в стінах 400-річного форту.

"Гіди — невелика частина такого масштабного напрямку, як культурна дипломатія. Для розвитку міжнародних відносин необхідно робити системні і поступові кроки. Головна мета проєкту з аудіогідами — просувати українську мову по всьому світу, щоб його знали і чули в максимально можливій кількості місць", — розповіла Олена Зеленська.

Аудіогід став 25-м в мережі україномовних аудіогідів в світі і першим в регіоні Східної Африки. Проєкт першої леді по запуску україномовних аудіогідів раніше охопив низку всесвітньо відомих музеїв, зокрема, Лувр і Версаль у Франції, галерею Альбертіна і Музей історії мистецтв в Австрії, палац Долмабахче і Національний парк Гереме в Туреччині, Латвійський національний художній музей, Морський музей в Чорногорії, Колізей і Римські Форуми в Італії, Киргизький національний музей образотворчих мистецтв імені Гапара Айтієва, а також автобусний маршрут по Вільнюсу і маршрут Вільнюс — Тракай в Литві.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua