• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Українська армія отримала від Німеччини 20 апаратів ШВЛ для хворих COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Німецький уряд передало Збройним Силам України обладнання та засоби індивідуального захисту для боротьби з COVID-19 на загальну суму близько 130 000 євро

Гуманітарну допомогу передала посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен в Національному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь", передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Медики отримали 20 мобільних апаратів штучної вентиляції легенів, респіратори класу FFP 2, захисні окуляри, дезінфекційні засоби та захисні рукавички для щоденних потреб в госпіталі.

"Матеріальні засоби, які ми сьогодні отримуємо суттєво збільшать наші спроможності з протидії поширенню коронавірусної інфекції у Збройних Силах України", — сказав заступник міністра оборони Анатолій Петренко.

У свою чергу, посол відзначила, що Німеччина допомагала і надалі допомагатиме Міністерству оборони України в медичні сфері. Вона нагадала, що в 2019 році Головному військовому госпіталю вже була передана діагностична апаратура вартістю 1,5 млн євро. У цьому році сума, спрямована на придбання медичного обладнання для ЗСУ, збільшена вдвічі — до 3,1 млн євро.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 30 листопада в Україні зафіксовано 9946 нових випадків коронавірусної хвороби, за добу померли 120 осіб, видужав 5771 пацієнт. За весь час пандемії в Україні заразилися 732 625 осіб, видужали — 345 149, померли — 12 327.

    Реклама на dsnews.ua