• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Українська Вікіпедія "замінила" Арестовича на Фокіна (ФОТО)

В українській Вікіпедії стаття про актора, блогера, військового експерта Олексія Арестовича проілюстрована світлиною, на якій зображено першого премʼєр-міністр України Вітольд Фокін

Так виглядає Олексій Арестович
Так виглядає Олексій Арестович
Реклама на dsnews.ua

Також стаття доповнена інформацією про те, що Арестович 28 жовтня став радником з інформаційної політики у Тристоронній контактній групі на переговорах у Мінську з врегулювання конфлікту на Донбасі, інформує "ДС".

Вікіпедія: Фокін замість Арестовича
Вікіпедія: Фокін замість Арестовича

Коли саме Фокін, який раніше був заступником голови української делегації у ТКГ, "зʼявився" замість Арестовича у Вікіпедії, точно невідомо. Втім, в інтерактивному перегляді історії статті вказано, що протягом останніх 10 годин до неї двічі вносилася зміни. Більш того, до поточної версії матеріалу від 03:28 29 жовтня додано коментар такого змісту: "Фото Фокіна, а не Арестовича". Також зазначається, що "ця стаття є кандидатом на вилучення".

Фокін замість Арестовича
Фокін замість Арестовича

Станом на 08.20 коментарів самого Арестовича щодо ситуації із фото Фокіна не надходило. Наразі незрозуміло, чи це була помилка, чи такий своєрідний натяк на схожість нового і колишнього представників у ТКГ, можливо, за ідеологічною складовою. В російськомовній Вікіпедії статті про Арестовича немає взагалі.

Як писала "ДС", 28 жовтня актор, блогер, військовий експерт Олексі Арестович повідомив, що за пропозицією голови української делегації Леоніда Кучми став радником з інформаційної політики у Тристоронній контактній групі по Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua