• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Українські ліки від COVID-19: Степанов розповів, як справи з випробуваннями

Реклама на dsnews.ua

В Україні зареєстровано чотири препарати, які можуть використовуватися для лікування від коронавірусної інфекції COVID-19. Їхні випробування зараз перебувають на різних стадіях

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив в інтерв'ю інформагентстсву Інтерфакс-Україна, передає "ДС".

"Зареєстровано (в Україні, -" ДС ") чотири препарати, які можуть застосовуватися для лікування коронавірусу. Вони на різних стадіях випробування. Ми чекаємо звітів і результатів клінічних випробувань. Думаю, що ми скоро побачимо результати досліджень застосування цих засобів в лікуванні коронавірусної хвороби ", — заявив глава МОЗ.

Він додав, що український уряд отримав право на подачу заявки для отримання вакцини від COVID-19 згідно з механізмом COVAX.

"Якщо говорити про пошук вакцини у світі, то за кордоном тривають клінічні дослідження 25 вакцин-кандидатів від COVID-19, з яких шість знаходяться на завершальній стадії клінічних випробувань. Уряд України отримав право на подачу заявки для отримання вакцини від коронавирісу згідно з механізмом COVAX (механізм глобального доступу до вакцин проти COVID-19, — "ДС") ", — зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше Степанов розповів, що в Україні обговорюють відновлення вітчизняного виробництва вакцин, яке було "повністю зруйновано" на початку 90-х років минулого століття.

    Реклама на dsnews.ua