• EUR 42.4
  • GBP 49.6
Спецпроєкти

Український паралімпієць Цвєтов знову відмовився фотографуватись з росіянами

Український легкоатлет Ігор Цвєтов сьогодні взяв срібну медаль з бігу на Паралімпіаді-2020 і знову відмовився сфотографуватися із російськими спортсменами на церемонії нагородження

В рамках 11-го дня Паралімпійських ігор-2020 в Токіо (Японія) відбувся розіграш комплекту медалей з бігу на 200 метрів (клас T35 — спортсмени з церебральним паралічем та іншими ураженнями опорно-рухового апарату, стоячи), передає "ДС".

Перемогу на дистанції 200 метрів здобув росіянин Дмитро Сафронов, який подолав дистанцію за 23,00 секунди. Українець Ігор Цвєтов посів друге місце в цьому забігу (23,25). Третім став росіянин Артем Калашян (23,75).

Після церемонії нагородження український спортсмен знову відмовився фотографуватися з росіянами на пʼєдесталі.

Нагадаємо, це вже другий аналогічний випадок з Ігорем Цвєтовим. Кілька днів тому він також завоював срібну медаль у бігу на дистанції 100 метрів і відмовився від фотографії з представниками РФ. Ті запропонували Цвєтову зробити спільне фото на пʼєдесталі, але український спортсмен не погодився і залишився стояти осторонь. У підсумку Сафронов і Калашян сфотографувалися удвох.

На своїй сторінці у Facebook спортсмен згодом лаконічно дав зрозуміти, що це його громадянська позиція. "Хтось вбачає в цьому неповагу до конкурентів. А хтось вбачає повагу до України. Кожному своє… З Україною в серці", — написав він.

Редактор: Віктор Костенко