• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

"Укренерго" скасовує відключення світла сьогодні вдень

Диспетчерський центр "Укренерго" скасував обмеження споживання в усіх областях 21 травня 11:00 до 17:00

Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає "ДС".

Зазначається, що сьогодні з 00:00 до 11:00 в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів діяли графіки погодинних відключень.

Водночас вдень промислові та дахові сонячні електростанції збільшили обсяги виробництва, відповідно дефіцит в енергосистемі зменшився. Також українська енергосистема на запит оператора енергосистеми Польщі зараз приймає надлишки електроенергії з цієї країни.

"Увечері графіки погодинних відключень будуть діяти в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 17:00 до 24:00", — йдеться в повідомленні.

За даними "Укренерго", графіки погодинних відключень можуть бути застосовані для зниження рівня споживання при перевищенні визначених лімітів обсягів для кожної області.

Диспетчерський центр "Укренерго" доводить ці ліміти напередодні до кожного обленерго. Якщо область споживає в межах доведеного ліміту, знеструмлення споживачів можуть не застосовуватись. Якщо ліміт перевищено – знеструмлення будуть відбуватись за опублікованим обленерго графіком.

Інформацію, коли саме можуть бути застосовані відключення, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua