• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Укрпошта" потрапила в черговий сканадал: продала будівлю церкви УПЦ Московського патріархату (ФОТО)

Національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" продав на аукціоні будівлю церкви в Кіровоградській області, яка роками використовувалася не за прямим призначенням. Покупцем виступила Українська православна церква Московського патріархату

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні голови правління компанії Ігоря Смілянського в Facebook, передає "ДС".

За його словами, церква продали на аукціоні Prozorro за 237 тисяч гривень. Смілянський вважає, що компанія зробила "добру справу".

"Здавалося б, після чудового воскресіння бджіл, саме час було подумати вже про власну церкви. Але ні. Ми діємо нестандартно, тим більше, що все одно кажуть, що у мене немає нічого святого, і я продаю наліво і направо "все, що нажито непосильною працею". І сьогодні апогей цієї дії — Укрпошта продала церкву", — написав він.

Як зазначив Смілянський, тепер будівля буде використовуватися за своїм прямим призначенням, а "ми, відповідно, пустимо отримані за неї кошти на богоугодну справу поліпшення стану інфраструктури Укрпошти".

У свою чергу, користувачі соцмережі розкритикували дії "Укрпошти". Зокрема, за те, що будівля була продана церкві Московського патріархату. Однак глава нацоператора відповів, що законних підстав для недопуску УПЦ до торгів немає, і компанія ніяк не могла вплинути на їх результати.

Нагадаємо, в лютому 2021 року "Укрпошта" планувала ввести в обіг марки "Збройні сили України. Сухопутні війська" 23 лютого, проте через скандал захід довелося перенести на 14 березня — День українського добровольця.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua