• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

"Укрпошта" випускає марку, присвячену податкам: як вона виглядатиме (ФОТО)

"Укрпошта" 27 червня випустить марку "Податки. Армія. Перемога"

Марка
"Податки. Армія. Перемога"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає "ДС".

"Є марки, які викликають захоплення, є ті, які викликають посмішку, є ті, які викликають сум та сльози, а є ті, які точно не залишать наше суспільство байдужим. Бо за межами мобілізації ніщо так не чіпляє людей, як необхідність платити податки. Але Україна воює і кожна гривня податків — це цеглина в нашу обороноздатність", — написав він у Telegram-каналі. 

Смілянський зазначив, що США (а відповідно й американській платники податків) надають Україні найбільшу військову допомогу.

"Але не всі знають, що одна з найуспішніших рекламних кампаній по сплаті податків (та одна з перших у світі) була саме в США під час Другої світової війни. І з того часу американці звикли, як сказала людина, зображена на 100-доларовій купюрі (а саме — головний поштмейстер США), Бенджамін Франклін: у цьому світі ні в чому не можна бути абсолютно впевненим, крім невідворотності смерті та податків (nothing is certain except death and taxes)", — розповів керівник "Укрпошти". 

За його словами, надихнувшись цим прикладом, а також наближенням Дня Конституції, де в ст. 67 написано, що "кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом", "Укрпошта" 27 червня випускає марку "Податки. Армія. Перемога". 

Марки
Марки "Податки. Армія. Перемога"
Марки
"Податки. Армія. Перемога"

Як писала "ДС", "Укрпошта" випустила марки "Україно, вперед!", присвячені чемпіонату Європи з футболу 2024 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua