• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Укрзалізниця" призупиняє продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей

За рішенням Держкомісії з питань надзвичайних ситуацій щодо "червоних" карантинних зон, "Укрзалізниця" призупинить продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей

Потяг "Укрзалізниці"
Потяг "Укрзалізниці"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Укрзалізниці", передає "ДС".

"Укрзалізниця" з 7 до 12 березня (з можливістю подовження до кінця дії посиленого карантину) призупинить продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей. Також буде обмежена висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня включно", — зазначили в "УЗ".

До 6 березня включно всі пасажири з придбаними квитками зможуть без перешкод дістатися до місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться до 00:00 7 березня та завершаться вже під час дії обмежень.

Водночас пасажирам із квитками до Чернівців, Житомира та областей доступні для висадки та посадки інші станції за маршрутом прямування поїзда, якщо ці станції знаходяться за межами "червоної" зони.

"Укрзалізниця" уважно стежить за ситуацією й забезпечує повну та ретельну дезінфекцію всіх вагонів, які прямують через зону посиленого карантину. Дотримання маскового режиму в усіх вагонах і на вокзалах є суворо обовʼязковим", — додають у відомстві.

Як писала "ДС", у Житомирі, який потрапив до "червоної" карантинної зони через зростання захворюваності на COVID-19, міська рада вирішила не обмежувати роботу громадського транспорту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua