• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

"Укрзалізниця" звільнить п'ятьох співробітників після побиття жінки в поїзді

Реклама на dsnews.ua

Після побиття і спроби зґвалтування журналістки Анастасії Лугової в поїзді, що прямував із Маріуполя в Київ, "Укрзалізниця" провела службове розслідування, співробітників, через недбалість яких нападник без квитка опинився у вагоні, буде звільнено

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Укрзалізниці, передає "ДС".

"Під час оперативного службового розслідування інциденту було встановлено, що на станції П'ятихатки-Стикові, скориставшись відсутністю провідника на робочому місці, людина самовільно увійшла до вагона №3 і зайняла вільне місце", — сказано в заяві.

В "Укрзалізниці" повідомили, що близько 03:30 ночі до провідника вагону №4 звернулася пасажирка з ознаками побиття і попросила про допомогу.

"На жаль, провідники не надали належної допомоги, передбаченої в таких випадках", — визнали в компанії.

Зловмисника затримали правоохоронці, а поїзна бригада надала всі необхідні свідчення.

Таким чином, будуть звільнені провідник вагону, в якому стався інцидент, начальник поїзда, інструктор поїзних бригад, старший майстер вагонного депо резерву провідників і заступник начальника Маріупольського вагонного депо. Вони виявили недостатній професійний рівень і допустили низку порушень.

Крім того, проведено додатковий інструктаж усіх провідників із недопущення такої ситуації в майбутньому і встановлено жорсткий контроль за дотриманням їх посадових обов'язків.

Як повідомляла "ДС", 31 липня в поїзді "Укрзалізниці" сполученням "Маріуполь — Київ" чоловік напав на жінку, побив і намагався зґвалтувати в присутності її малолітнього сина. Тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько, який підозрюється в нападі, був затриманий і заарештований на 60 днів без права виходу під заставу.

За словами потерпілої, провідники намагалися дати їй хабаря, щоби вона не зверталася в поліцію, адже, як з'ясувалося, нападник їхав "зайцем".

    Реклама на dsnews.ua