• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Укрзалізниця" повертає популярну серед українців послугу, скасовану через коронавірус

Реклама на dsnews.ua

З 1 грудня 2020 року "Укрзалізниця" відновлює продаж чаю і кави в пасажирських поїздах. Його скасували наприкінці травня, коли після тотального карантину стало відновлюватися ж/д сполучення і в поїздах запровадили протиепідемічні заходи безпеки

Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, рішення повернути реалізацію напоїв прийняли за численними зверненнями і побажанням пасажирів. В "Укрзалізниці" пообіцяли, що надаватимуть послуги відповідно до санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм.

"Усі напої будуть надаватися в одноразовому посуді — гофрованих склянках ємністю 250 мл. Ціна послуги для пасажирів не зміниться: як і раніше чай, кава і вода в пляшці (0,5 л) будуть коштувати по 10 грн. Замовити та оплатити напої можна буде при оформленні проїзних квитків онлайн", — відзначили залізничники.

Також для зручності пасажирів у поїздах будуть продавати іншу їжу в індивідуальній упаковці: печиво, вафлі, снеки тощо. Крім того, "Укрзалізниця" опрацьовує можливість забезпечення пасажирів повноцінним харчуванням під час подорожей.

    Реклама на dsnews.ua