• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Помер найстаріший актор у світі, який знімався у Чапліна та Гічкока

У США у віці 106 років помер актор, режисер і продюсер Норман Ллойд. Він почав свою кар'єру ще у 1923 році і вважався найстарішим з діючих акторів планети

Норман Ллойд
Норман Ллойд
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні TCM в Twitter, передає "ДС".

Ллойд помер 11 травня у своєму будинку в Лос-Анджелесі. Причина смерті не уточнюється. Актор до останніх днів працював, приймаючи участь у складі журі різноманітних конкурсів, в фестивалях і шоу.

Норман Ллойд (справжнє прізвище Перлмуттер) народився у 1914 році в Нью-Джерсі. За час своєї кар'єри він виконав ролі приблизно в 70 кінострічках: "Диверсант" і "Заворожений" Гічкока, "Прогулянка під сонцем", "Панування терору", "Вогні рампи", "Нічна галерея", "Коджак", "Щелепи Сатани", "Товариство мертвих поетів", "Зоряний шлях: Наступне покоління", "Американська сімейка".

Також він працював як режисер і продюсер. У 1970 році Ллойд був номінований як продюсер на телевізійну премію "Еммі" за серіал "Суть справи".

Нагадаємо, у лютому на 83-му році життя помер радянський та російський актор Андрій Мягков, який зіграв головні ролі в таких фільмах як "Іронія долі, або з легкою парою" та "Службовий роман".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua