• USD 39.8

УПЛ: "Олександрія" на виїзді обіграла "Дніпро-1" у матчі, повному вилучень і пенальті

В рамках 18 туру української футбольної Прем'єр-ліги "Олександрія" на виїзді обіграла "Дніпро-1" з рахунком 1:2

В Олександрії події в матчі почали активно розвиватися лише в кінці матчу, коли на 79-й хвилині у "Дніпра-1" за повторне попередження був вилучений Максим Лопыренок, інформує "ДС" з посиланням на Еспресо.

Відразу після цього Максим Третьяков реалізував пенальті і вивів "Олександрію" вперед.

"Дніпро-1" забив у відповідь також з одинадцятиметрового, який на 90-й хвилині реалізував Станіслав Куліш.

У компенсований арбітром час у складі дніпрян був вилучений ще один гравець - Олександр Назаренко. "Олександрії" перемогу ударом з пенальті приніс Третьяков, який зробив дубль.

"Олександрія" перемогла "Дніпро-1" 2:1, набрала 33 очки і пішла на зимову перерву у чемпіонаті України на п'ятій позиції. "Дніпро-1" має 18 пунктів і посідає восьме місце.

Нагадаємо, в Запоріжжі в центральному матчі туру УПЛ "Шахтар" 14 грудня обіграв луганську "Зорю" з рахунком 2:1.

Сьогодні, 15 грудня, київське "Динамо" на виїзді виграв у чернігівської "Десни" з рахунком 1:0, а полтавська "Ворскла" обіграла львівські "Карпати" з рахунком 2:1