• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3

УПЛ з футболу: "Колос" перемагає "Карпати"

У матчі 20-го туру Української футбольної прем'єр-ліги "Колос" з Коваливки в Києві обіграв львівські "Карпати" з рахунком 2:1

Матч відбувся на "Оболонь-арені" в столиці України, передає "ДС" з посиланням на Depo.ua.

Номінальні господарі почали дуже активно. І вже на 11-й хвилині Ільїн відкрив рахунок у матчі, в силовому стилі замкнувши головою навіс з флангу.

Перед перервою новачок ковалевського клубу Кирило Петров результативно зіграв на добиванні - 2:0.

Проте другий тайм краще вийшов у "Карпат". Як підсумок, кілька хороших моментів і гол Козака після подачі кутового. На більше львівську команду вже не вистачило.

На останніх секундах футболіст "Колоса" Смирний зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, але запорізький арбітр Максим Козиряцкий чомусь не призначив очевидний пенальті у ворота ковалевцев."Колос" - "Карпати" 2:1

Голи: Ільїн, 11; Петров, 42 - Козак, 78

"Колос": Волинець, Гавриш, Ємець, Єфремов, Смирний, Богданов (Задоя, 80), Морозко (Вильяльмссон, 68), Оріховський, Ільїн, Петров, Бондаренко (Кожушко, 82)

"Карпати": Кудрик, Слива (Козак, 46), Халл, Гіоргадзе, Мартінс, Притула, Кльоц, Пасіч, Назарина, Лях, Бойчук (Кириленка, 74)

Попередження: Ємець, 25; Смирний, 84 - Бойчук, 43; Гіоргадзе, 47; Пасіч, 65; Притула, 77;

Нагадаємо, раніше в рамках 20 туру УПЛ ФК "Львів" у домашньому матчі зіграв 1:1 з "Олександрією", а чернігівська "Десна" вдома розгромила "Маріуполь" з рахунком 4:0.