• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Звільнена вчителька Халепа пообіцяла продовжувати реп-уроки з біології

Вчителька біології з с. Яковлівка Лозівського району Харківської області Ольга Халепа, яка читала реп про біологію під час дистанційного навчання, але звільнилася через булінг з боку адміністрації та колег, пообіцяла продовжувати нестандартно викладати свій предмет

Ольга Халепа
Ольга Халепа / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це вона розповіла в інтервʼю Depo.ua, передає "ДС".

"Нині продовжую робити уроки для учнів у реп-стилі. Також я започаткувала рубрику "Руда біологія" для молодших школярів та дошкільнят. Знімаю ролики на природі і доступно пояснюю учням про якісь обʼєкти та процеси", — зазначила Халепа.

Вона також додала, що започаткувала нову рубрику

Ще одна нова рубрика – біологічні казки та оповідання під назвою Біожиза. Вони – для дітей від 6 років і до нескінченності. Для усіх, кому цікаво весело вивчати біологію. Подивлюся, що з того вийде" — пояснює педагог.

Крім того, Халепа розповіла про те, що планує робити після свого звільнення зі школи

"Співпрацюю з видавництвом, можливо вони візьмуть ці оповіданнячка, щоб створити книжку. Розвиваю ютуб та телеграм-канали. Готується до друку мій історико-патріотичний роман про історію нашого села і заселення нашого краю. Загалом, роботи вистачає", — розповіла вчителька.

Крім того вона не планує повертатися до роботи у системі української освіти.

"Я дуже розчарована у цій системі освіти взагалі. Вона не захищає вчителя. А коли намагаєшся себе захистити, то хоч до Києва пиши. Київ те повертає на Харків, Харків у відділ освіти відповідний, а там уже питання у ставленні цього відділу до тебе та до директора", — розповіла вчителька.

Халепа додала, що здійснювала спротив "ганебному ставленню до неї".

"Я б також хотіла додати, що моє звільнення не є чимось таким жахливим. Це не означає, що я жертва. Я весь час проявляла спротив ганебному ставленню до мене. Я просто вперлася у стіну нерозуміння і певної педагогічної деградації та прийняла рішення", — розповіла вчителька.

Вона підкреслила, що має йти далі і розвиватися.

"Тож це крок вперед, еволюція. Я вирішила, що принесу більше користі саме такою діяльністю, ніж просто втрачатиму марно свої здоровʼя та гідність", — підсумувала Халепа.

Як повідомляла "ДС", Ольга Халепа стала відомою по всій Україні тим, що проводила онлайн-уроки з біології та природознавства в форматі реп-відео.

Пізніше вона звільнилася зі школи через буллінг з боку колег і адміністрації. Вчителька розповіла, що її цькування з боку колег та нової адміністрації школи продовжувалося протягом чотирьох років.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua