• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Посилення карантину по всій Україні поки не розглядається, - Ляшко

Реклама на dsnews.ua
Питання посилення карантинних заходів по всій території України в даний час не розглядається, а обласні комісії приймають рішення в умовах адаптивного карантину

Про це йдеться в повідомленні заступника міністра охорони здоров'я, головного санітарного лікаря України Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Зараз ми не розглядаємо питання повернення одномоментного до більш жорстких заходів, так як на території України працює адаптивний карантин. Є три базових індикатора, і якщо в області один з цих індикаторів перевищує допустимі показники, область зобов'язана провести засідання комісії та визначити причини, чому так відбувається, визначити сферу економіки, яка дає найбільшу кількість негативних результатів щодо поширення коронавіруса на території цієї області, і повернуться в бік зменшення пом'якшення, яке було на попередньому етапі в бік більш жорстких норм", - сказав чиновник на брифінгу в суботу.

В якості прикладу Ляшко привів Житомирську область, де після триденного перевищення показника інцидентності обласна комісія скасувала роботу готелів та заборонила відвідування закладів громадського харчування усередині приміщень. "І такі випадки є в кожній області", - зазначив заступник міністра.

"Національна комісія зобов'язала посилити контроль за роботою обласних комісій, і ми будемо відстежувати, чи відповідають рішення регіональної комісії тій епідемічної ситуації, яка є на території регіону", - додав головний санлікар.

Як повідомляла "ДС", національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла ряд рішень щодо стримування поширення COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua