• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Ужгород потрапив до "помаранчевої" карантинної зони: що кажуть у мерії

Реклама на dsnews.ua

З 17 серпня Ужгород опинився в "помаранчевій" карантинній зоні, у місті посилено протиепідемічні заходи

Про це йдеться в повідомленні Ужгородської міської ради, передає "ДС"

За словами мера Богдана Андріїва, на 15 серпня у місті було встановлено антирекорд – захворіли 32 особи. Загалом коронавірусом інфікувалися 1076 ужгородців, 533 вже одужали, 16 померли. Порівняно з минулим тижнем захворюваність зросла більш ніж на третину. Якщо така тенденція зберігатиметься, наголосив Андріїв, Ужгород ризикує опинитися у "червоній" зоні.

Із 1076 ужгородців – хворих та тих, що вже одужали, 48% чоловіки, 52% жінки. 24% хворих – 50 років і старші, 65 років і старші – 16%, 6,5% – діти.

Водночас, в.о. начальника міського управління охорони здоров’я Ірина Столярова зазначила, що зростання кількості хворих можна пов’язати із тим, що місто проводить багато тестувань на коронавірус, показник тестування становить 502 при нормі 24.

 У місті припинено планові госпіталізації – за винятком ургентних хворих, тих, хто потребує невідкладної медичної допомоги, надання допомоги вагітним, новонародженим. Усі пацієнти мають проходити тестування на коронавірус.

Санітарні лікарі звертаються до містян з проханням дотримуватися протиепідемічних заходів, насамперед маскового режиму, а також утриматися від відвідування масових розважальних заходів – весіль, днів народження тощо, адже опитування багатьох хворих показало, що інфікувалися вони саме там.

Як писала "ДС", станом на 06.45 18 серпня (за Києвом) у світі зафіксували 21 826 342 випадки інфікування коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua