• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Академії Наук спрогнозували захворюваність на CОVID-19 на два тижні

Реклама на dsnews.ua

Кількість нових випадків зараження коронавірусною інфекцією в Україні в найближчі два тижні не буде перевищувати 7 тисяч

Про це йдеться в прогнозі Національної Академії Наук, яка представила математичне моделювання проблем, повʼязаних з епідемією коронавірусу в Україні, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу НАН.

Так, прогноз складено на період 11-25 січня поточного року.

"На тлі слабкої святкової звітності число випадків хвороби стабілізувалось на рівні 6 тис. на добу при 140 летальних випадках на добу. Збільшення числа робочих днів може призвести до видимого зростання цих епідемічних показників у найближчі тижні", — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що частка летальних випадків серед нових хворих демонструє консервативну динаміку, залишаючись в діапазоні 1,5-2%. Летальність в госпіталях, ймовірно, пройшла пік, який мав місце в першій половині грудня.

Середня за тиждень кількість нових інфікованих станом на 11 січня становить 5866 випадків на добу для України, що приблизно на 2500 випадків менше середнього показника 14 днів тому. Середня за тиждень кількість нових летальних випадків становить 130 нових випадків на добу, що на 39 менше, ніж два тижні тому.

Так, у період з 12 по 18 січня, згідно з прогнозом, число нових випадків зараження коронавірусом складе 5545 — 6937. А в період 19-25 січня прогнозується в середньому 4663 нових випадків коронавірусу на добу.

    Реклама на dsnews.ua