• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Bellingcat допустили можливість нового отруєння Навального

Реклама на dsnews.ua

Російського опозиційного політика Олексія Навального можуть знову отруїти. Все залежить від реакції влади на протести

Про це заявив Христо Грозєв, представник міжнародної організації Bellingcat, яка займалася розслідуванням отруєння політика, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Він вважає, що в інтересах Навального зараз як можна більш масові акції в Росії.

"Дуже можливо (нове отруєння — "ДС"). Я думаю, ФСБ і Кремль хочуть подивитися на реакцію частини народу на арешт Навального, і в результаті приймуть рішення, як з ним далі. І чим більше вони побачать сьогодні людей на вулиці, тим безпечніше буде Навальному, тому що вони все-таки злякаються", — сказав Грозєв.

Як повідомляла "ДС" 2 вересня 2020 року німецька влада офіційно заявила, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин. Лікування політик проходив в Берліні.

Нагадаємо, Олексій Навальний був затриманий в московському аеропорту "Шереметьєво" під час проходження паспортного контролю.

18 січня Хімкинський суд, засідання якого проходило у відділенні поліції, заарештував Олексія Навального на 30 діб. У той же день опозиціонер закликав своїх прихильників до проведення вуличних акцій.

23 січня в Росії почалися масові протести на підтримку арештованого Навального.

    Реклама на dsnews.ua