• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У лікарнях з коронавірусом знаходиться 7467 пацієнтів, за добу госпіталізували 460 осіб, — Степанов

Реклама на dsnews.ua

Станом на сьогодні, 5 вересня, кількість хворих з діагнозом COVID-19, що знаходяться в лікарнях, досягла 7 467 осіб

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов на брифінгу сьогодні, 5 вересня, передає "ДС".

Міністр додав, що за останню добу в Україні було госпіталізовано 460 осіб хворих COVID-19.

Степанов підкреслив, що кількість хворих щодня стрімко зростає. Для порівняння він зазначив, що станом на середину липня в українських лікарнях перебувало 3,5 тисячі пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Міністр розповів, що зараз в Україні підготовлено 35 тисяч ліжок для хворих коронавірусів.

Він також назвав статистику по заповненості ліжок в деяких областях України. У статистиці враховані не тільки пацієнти з підтвердженим діагнозом, а й пацієнти з підозрою на COVID-19. Так в Івано-Франківській області заповнене 61% ліжок, у Львівській — 50%, Одеській — 65%, Тернопільській — 56%, Хмельницькій — 52%, Сумській — 53%, Чернівецькій — 69%.

Степанов додав, що МОЗ буде і надалі збільшувати кількість ліжок для пацієнтів з COVID-19 і закуповувати лікарські засоби, ефективні для лікування коронавирусной хвороби.

"Але всьому є межа, у нас може банально не вистачити лікарів. Саме тому дуже важлива річ — це запобігання поширенню коронавирусной хвороби", — підкреслив міністр.

Він також закликав місцеву владу більш відповідально ставитися до здоров'я українців і не нехтувати карантинними обмеженнями.

Нагадаємо, за останню добу, 4 вересня, в Україні зафіксували рекордні 2836 випадків захворювання COVID-19, найбільше нових заражень в Тернопільській, Харківській, Одеській областях і в Києві.

    Реклама на dsnews.ua