• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У "Борисполі" МАУ буде тестувати пасажирів на коронавірус (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" встановила в міжнародному аеропорту "Бориспіль" першу лабораторію, яка робить ПЛР- і ІФА-тести на антитіла

Про це йдеться в повідомленні президента авіакомпанії Євгенія Дихне в Facebook, передає "ДС".

Він уточнив, що поки лабораторія буде використовуватися для тестування екіпажів МАУ, однак вона також зможе забезпечити потреби пасажирів, які вилітають або прилітають, якщо відповідної довідки буде вимагати країна прильоту.

"Наприклад, Туніс, з яким незабаром буде відновлено авіасполучення, дозволяє вільний перетин кордону за наявності тесту ПЛР", - додав він.

Дихне розповів, що ПЛР-тест в даний час має найвищу специфічність і чутливість на відміну від експрес-тестів. Матеріалом для аналізу є мазок з глибокої частини горла, а час виконання аналізу - три години. При цьому можливе одночасне завантаження лабораторії - 96 зразків.

Крім того, за його словами, лабораторія також передбачає опцію термінового ПЛР-тесту одного окремого зразка протягом 40 хвилин і тестування на антитіла до SARS-CoV-2, що дозволяє визначити перенесену інфекцію та наявність імунітету (матеріал тесту - кров з вени, швидкість - 86 тестів за годину).

    Реклама на dsnews.ua