• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Чернігівській області госпіталі для хворих COVID-19 можуть розгорнути в спортзалах і колишньої колонії

Реклама на dsnews.ua

На Чернігівщині госпіталі для лікування хворих COVID-19 будуть розгортати на базах спортивних об'єктів і законсервованих установ виконання покарань

Про це йдеться в повідомленні начальника управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА Петра Гармаша, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Поки що розглядаємо три об'єкти: два спортивних — це стадіони в Ніжині та Чернігові, які мають великі спортзали з можливістю розміщення 150-200 ліжок, і законсервовану колонію в Прилуках", — сказав чиновник.

За його словами, ці об'єкти поки що в резервному списку і будуть задіяні тільки у разі істотного погіршення ситуації і переповнення ліжкового фонду медичних закладів — і то лише за умови їх оснащення і забезпечення персоналом.

Сьогодні ж, зазначив Гармаш, ставка робиться виключно на лікарні та максимальне використання їх можливостей. У найближчих планах медичного керівництва — розгортання 100-ліжкового відділення на території обласної лікарні (в будівлі колишнього госпіталю для ветеранів війни) і залучення потужностей обласного центру радіаційного захисту населення, який зараз не приймає планових хворих і теж має потенціал на розміщення 100 ліжок. У першому закладі ковідное відділення вже працює на одному з поверхів, має 25 ліжко-місце і 28 кисневих точок. Зараз ведуться роботи з підготовки до прийому інфікованих ще на одному поверсі.

За інформацією Гармаша, 6 листопада на Чернігівщині зафіксовано черговий антирекорд по виявленню хворих COVID-19 — 285 осіб (до цього максимум був 20 жовтня — 254). Всього з початку епідемії в області зареєстровано 9787 таких випадків. Зараз хворіють 4980 осіб, летальних випадків — 167. Ліжковий фонд (1009 ліжок) заповнений більш ніж на 45%.

На сьогодні в червоній карантинній зоні знаходяться місто Чернігів та Варвинський район області. Решта території — у помаранчевій зоні. З понеділка, 9 листопада, в червону зону потрапляють також Ніжин і Куликівський район.

Нагадаємо, за минулу добу, 6 листопада, в Україні коронавірусів заразилися 10 746 чоловік.

    Реклама на dsnews.ua