• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Чернівцях карантин послабили

Реклама на dsnews.ua

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької міськради прийняла рішення про послаблення карантинних обмежень в місті з 2 липня

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Чернівецької міської ради, передає "ДС".

"На період роботи транспорту у режимі спеціальних перевезень при наявності вільних сидячих місць у Чернівцях з 2 липня дозволено з 10.00 до 22.00 проїзд інших категорій громадян за умови дотримання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до 10:00 в транспорті можуть перебувати тільки жителі, які добираються на роботу, пред'явивши спеціальний проїзний документ або довідку з роботи.

В салон транспортного засобу громадян будуть пускати тільки при наявності захисної маски і без ознак ГРВІ. Перевезення здійснюються в межах кількості місць для сидіння. Пільги на оплату проїзду в режимі спецпереезень не діють. У зв'язку з відновленням регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень приміського та міжміського внутрішньообласного сполучення вирішено припинити підвезення за кошти міського бюджету медичних працівників з районів області. У той же час медики продовжують користуватися безкоштовним проїздом у міському електротранспорті при пред'явленні спеціального проїзного.

Як повідомляла "ДС", загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні станом на ранок 1 липня досягла 44 998, добовий приріст склав 664 випадки. За період пандемії від COVID-19 померли 1173 людини, одужали 19 548 пацієнтів.

За даними Міністерства охорони здоров'я, станом на 1 липня 11 областей і Києв не готові до послаблення карантинних обмежень. Серед цих регіонів і Чернівецька область, яка посідає друге місце серед регіонів України за кількістю хворих (4850 осіб).

    Реклама на dsnews.ua