• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У "ДНР" анонсували новий пропагандистський форум із Пушиліним, Пасічником і росіянами

"ДНР" заявила про підготовку масштабного заходу під назвою "Єдність росіян: захист прав і свобод"

Денис Пушилін і Леонід Пасічник
Денис Пушилін і Леонід Пасічник
Реклама на dsnews.ua

Пропагандистський форум пройде в окупованому Донецьку 22-23 квітня, організатором виступає «Русский центр», передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

Як повідомляється, форум присвячено «аналізу становища росіян, які проживають в Україні, виявленню фактів порушення їхніх громадянських, політичних прав і свобод протягом останніх 30 років».

Анонсовано участь ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна, ватажка «ЛНР» Леоніда Пасічника, «депутатів» та інших представників «республік». Також запрошено учасників із Російської Федерації — хто саме, не уточнюється.

У «ДНР» повідомляють, що на форумі будуть обговорюватися «стратегічні напрямки щодо захисту прав росіян, ситуація з дискримінацією російськомовних», а головною подією стане презентація «гуманітарної програми по возз'єднанню народу Донбасу і підтримці російськомовного населення України».

Як повідомляла "ДС", 28 січня в Донецьку пройшов форум "Русский Донбас", для участі в якому прибули російські пропагандисти Маргарита Симоньян зі своїм чоловіком Тиграном Кеосаяном, а також Роман Бабаян.

Симоньян закликала Росію "забрати Донбас додому", заявивши, що люди хочуть "мати можливість бути росіянами".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua