• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В "ДНР" назвали провокацією бажання України відкрити всі КПВВ

Реклама на dsnews.ua

Терористи "ДНР" продовжують наполягати на тому, що відкриття всіх контрольних пунктів в'їзду-виїзду уздовж лінії розмежування на Донбасі, — "провокація" з боку України

Про це заявила місцевий «омбудсмен» Дар'я Морозова, передає "ДС" із посиланням на DonPress.

За словами представниці терористів, закриття КПВВ — нібито «вимушений захід», який дозволяє не допустити масового поширення коронавірусної інфекції. Бойовики "ДНР" запевняють, що хочуть зберегти здоров'я і життя місцевих жителів.

«Звертаюся до мешканців, які бажають перетнути лінію розмежування! Не піддавайте своє життя небезпеці! .. На сьогодні працює лише пункт пропуску "Оленівка". "ДНР" залишається незмінною у своїй позиції — життя і здоров'я наших громадян завжди будуть на першому місці!» — запевняє Морозова.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua