• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У "ДНР" відповіли Зеленському на заклик переїжджати в Росію

Заклики президента України Володимира Зеленського їхати і шукати собі місце в Росії — це прояв етноциду і свідчення незнання історії українським лідером

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це так званий "депутат народної ради ДНР" Мирослав Руденко заявив "Газеті.RU", передає "ДС".

"Ця заява — наочний приклад того, як ставиться Україна до значної частини своїх співгромадян. Перед нами виправдання і проведення політики етноциду, тобто знищення народу", — заявив "депутат".

Сепаратист заявив, буцімто більше ста років тому ніхто не знав поняття "Україна", так як це була історична Новоросія, в якій жили різні етноси.

Руденко сказав, що Зеленському "не було коли вчити історію". За його словами, Донбас — історично російська земля, а 30 років у складі України — це "історичне непорозуміння".

"До цього Донбас завжди був у рамках великої Росії, будь то радянський період, будь то імперський період. Освоєння цієї території почалося російською державою ще з кінця XVI століття. Зеленський, мабуть, не знає історію", — сказав він.

Нагадаємо, Зеленський запропонував громадянам, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і вважають, що це територія Росії, переїжджати на легітимну територію Російської Федерації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua