• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У "ДНР" стверджують, що Захарченка з Теслярським — найлютіші вороги

Реклама на dsnews.ua
Колишній глава "радбезу ДНР" Олександр Ходаковський заявив, що ватажки "ДНР" Олександр Захарченко і "ЛНР" Ігор Плотницький терпіти один одного не можуть і відносини між ними дійшли до маразму

Про це він повідомив під час інтернет-конференції, передає "ДС" з посиланням на Depo.Донбас.

"Захарченко і Плотницький не тільки найлютіші вороги, але терпіти один одного не можуть. У нас все звелося до міжособистісному протистояння, яке просто блокує будь-яку нормальну роботу", - сказав Ходаковський.

Він також зазначив, що протистояння в "республіках" дійшло до маразму.

"Я в страшному сні собі не міг уявити. Я просто собі цього не представляв в 2014 році, що ми до такого маразму дійдемо. Якби я знав, я б всіх загнав туди, звідки вони не повернулися. Якщо б я знав, що вони доведуть ситуацію... у мене було стільки ресурсів ... ось вам і взаємини між "ДНР" і "ЛНР", - сказав Ходаковський.

За його словами, тоді в ОРДЛО готові сідати за стіл з будь-яким польовим командиром. "З ким завгодно, вчорашній злочинець, сьогоднішній злочинець та інші . Деякі мерзотники нам в спину стріляли, а зараз поїхав Ахра робити політичну кар'єру, а більше року тому я публічно говорив про те, чому "Пятнашка" стріляє "Схід" в спину. Виходить - дав в напрямку противника, розвернувся - дав по позиціях "Схід", розвернувся і пішов. І цих навіть терпіли, тому що потрібно було триматися купою", - розповів Ходаковський.

Нагадаємо, про протистояння між "ЛНР" і "ДНР" відомо давно. Зокрема "республіки" мають проблеми в питаннях "митниці", перерозподіл захопленого майна "Укрзалізниці" та контроль потоку контрабанди.

    Реклама на dsnews.ua