• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Донецькій області, незважаючи на відсутність вакцини, вже сформували мобільні бригади вакцинації

Реклама на dsnews.ua

У Донецькій області вже сформовано мобільні медичні бригади, які при надходженні вакцини від COVID-19 будуть проводити щеплення

Про це 15 січня на пресконференції в Краматорську повідомив заступник начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олександр Педенко, передає "ДС" із посиланням на ОстроВ.

«В кінці минулого року було видано наказ МОЗ про дорожню карту з вакцинації від COVID-19. У Донецькій області визначено відповідальних осіб на рівні області та адміністративних територій. Уже сформовано мобільні бригади, які в разі надходження вакцини будуть оперативно проводити щеплення», — сказав Педенко.

Він зазначив, що вже визначено категорії людей, які підлягають пріоритетній вакцинації від коронавірусної інфекції.

Вакцинація, за словами Педенка, здатна зупинити будь-яку епідемію, якщо в ній візьме участь не менше 95% населення для вироблення колективного імунітету.

Як повідомляла "ДС", МОЗ України закуповує вакцину проти коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac. За даними бразильського Інституту Бутантан, ефективність цієї вакцини становить близько 50,4%.

    Реклама на dsnews.ua