• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Донецькій області виявили невідомі банди бойовиків

Реклама на dsnews.ua
Це можуть бути посібники терориста з позивним «Вагнер»

У Донецькій області в районі селища Озеряновка, на тимчасово окупованій території, виявлено невідомі бандформування, передає "ДС" з посиланням на сообщаение прес-центру штабу АТО в Facebook.

За інформацією компетентного джерела з підконтрольною бойовикам території, це можуть бути посібники терориста з позивним "Вагнер", які ймовірно причетні до ліквідації ватажків проросійських збройних банд, зокрема, керівника організованого злочинного угрупування "Привид" - Мозкового, а також "козачого отамана" Дрьомова.

За даними джерела, після рішення "МГБ ДНР" від 11 грудня 2015 року про посилення контррозвідувальних заходів та боротьби проти самочинств деякі бандформування "ДНР" очікують подальшу перевірку і відповідні санкції.

Крім того, за даними розвідки, в одному з підрозділів російсько-терористичних військ, яка вчиняє злочини проти українців недалеко від Маріуполя, рішенням російських кураторів був відсторонений від керівництва "командир". Це викликало неабияке обурення в рядах окупантів, близьке до бунту бандитів проти своїх господарів з Росії, додали в штабі.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua