• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Дубно головну новорічну ялинку привезли з кладовища (ВІДЕО)

Міська влада Дубно (Рівненська область) обрала для встановлення у центрі міста ялинку, яку було зрізано на кладовищі через її аварійний стан

Ялинка в Дубно
Ялинка в Дубно
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у фейсбук-спільноті "Типове Дубно", опублікувавши відповідне відео, інформує "ДС".

25-метрове дерево вже встановили на площі навпроти будинку Дітей та молоді.

Ялинка з кладовища у Дубно
Ялинка з кладовища у Дубно

Міський голова Дубно Василь Антонюк каже, що дерево було аварійне, а таким чином місто ще й зекономило. А те, що ялинку взяли з кладовища – нестрашно, вважає очільник Дубно.

"І що, що її взяли на кладовищі? Яка різниця? Ми всі вийшли із землі і в землю підемо. Раніше ми завжди купували ялинку. Мінімум обходилася бюджету міста в 15 тисяч гривень. А тут безкоштовно і ще й дуже гарна, висотою 25 метрів. Крім того, вона становила загрозу для памʼятників на кладовищі. Знаєте, якої шкоди цього року завдав сильний вітер і старі дерева? Потрощили 28 памʼятників на кладовищі, що біля заводу гумо-технічних виробів. Довелося відновлювати. Отець Олег зі Свято-Покровського собору освятив її, так що нічого крамольного в тому, звідки вона, немає", – пояснив Антонюк.

У соцмережах цю ідею прийняли з цікавістю, дехто називає її навіть символічною та культовою. Частина людей вважають, що не треба було робити святковим дерево, яке росло серед могил, а також запитують, на що підуть зекономлені гроші.

Як писала "ДС", у Києві вже прикрасили головну новорічну ялинку країни.

    Реклама на dsnews.ua