• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В ефірі "Україна 24" вийде масштабний спецпроєкт до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

26-го квітня "Україна 24" покаже ексклюзивний спецпроєкт до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. Команда інформаційного каналу спробує по-новому поглянути на одну з найбільших екологічних катастроф в історії людства крізь призму років

Реклама на dsnews.ua

"Україна 24" вестиме пряме мовлення з місця подій, відтворюючи хронологію трагедії, яку намагалися приховати від світу.

Ведучі Алла Щоличева та Олег Білецький вийдуть в ефір з виїзної студії біля саркофага у Чорнобилі. Також Алла поспілкується наживо з місця подій з глядачами каналу "Україна". Ексклюзивно з Припʼяті буде мовити ведуча Лейла Мамедова, колишня жителька цього міста та одна з тих, кому довелося починати свій шлях наново.

"Я їду додому", — завжди відповідаю так, коли збираюсь до Прип’яті та Чорнобилю. У 2014 вперше після аварії потрапила в місто свого дитинства. З’їздила один раз і вже знала, що буду за кожної нагоди повертатися. Це моя внутрішня потреба. Через багато років й кількох поїздок я зрозуміла, чому мене тягне туди. Там моя сім’я була щасливою. Завжди, коли заїжджаю в Прип’ять, виходить сонце. Мене це так дивувало, а потім дізналась, що так місто зустрічає своїх дітей. І ось я знову повертаюсь Додому", — розповідає Лейла Мамедова.

Також команда НГУ готує серію унікальних матеріалів про людей, які залишилися жити в 30-кілометровій зоні АЕС. Крім того, глядачі загальнонаціонального каналу дізнаються, як насправді змінювався світ після техногенної катастрофи.

    Реклама на dsnews.ua