• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Єгипті загинув батько екснардепа Чорновол

У Єгипті під час відпочинку помер батько колишнього народного депутата Тетяни Чорновол Микола

https://www.facebook.com/tchornovol
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила екснардеп у своєму Facebook, передає "ДС".

"Мій тато Микола Чорновол загинув в Єгипті. Ми так і не знаємо, що трапилося. Відпочивав з мамою. Плавали в морі, дивилися рибок. Раптом щось сталося. Викинув маску і поплив до берега, мама побачила, що не дихає, але пливе. Мама допомогла… На мілководді став – і відключився. Люди на березі рятували, в лікарні запустили серце, що зупинилося по дорозі. Аналізи — були в нормі. Мозок був живий, серце забилося", — написала вона.

За словами Чорновола, весь час, поки батька намагалися реанімувати, вона була на телефонному зв'язку.

"Мені пояснили, що після клінічної смерті не всі прокидаються, мозок не хоче включатися… Єгипетські лікарі боролися за його життя , але так нам і не пояснили, що сталося, страхова спочатку взагалі нахабно брехала (навіть не хочу про це), потім видали мені результати багатьох аналізів і досліджень, наші лікарі продивилися, що могло викликати таке порушення ритму серця, аж до його зупинки, але нічого не знайшли", — написала вона, припустивши, що причиною смерті батька могла стати отруйна риба крилатка.

Як повідомляла "ДС", 3 грудня у Польщі поліція затримала 38-річного громадянина України, який поводився агресивно, проте після арешту чоловік помер.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua