• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Єгипті вирішили, що зможуть заманити українських туристів за допомогою платної вакцинації від COVID

В рамках кампанії по залученню туристів в Єгипті можуть ввести можливість для туристів з України зробити платне щеплення від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила заступник міністра туризму і старожитностей Єгипту Гада Шалабі, інформує "ДС" з посиланням на РБК-Україна ..

"Єгипет виробляє велику кількість вакцин від коронавірусу. Ми б хотіли вивчити, чи зацікавить це українських туристів, щоб привернути їх на єгипетські курорти. Які вакцини та за якою ціною зможуть отримати українці, потрібно буде ще обговорити на рівні міністерства охорони здоров'я", — поділилася планами Шалабі.

Відзначимо, що в червні в Єгипті запустили локальну лінію виробництва вакцини від COVID китайської компанії Sinovac Biotech.

Шалабі додала, що Єгипет сьогодні визнає всі вакцини від COVID, які застосовуються в різних країнах і схвалені ВООЗ.

При цьому, за заявами влади, в курортній країні недавно провели вакцинацію всім співробітникам сфери туризму — працівникам готелів, ресторанів.

Відзначимо, що на сьогоднішній лінь іноземців вакцинують в декількох країнах світу. Зокрема, на Мальті. Також — в Румунії: там можна пройти щеплення безкоштовно, вибравши один з препаратів. У тому числі є можливість вакцинуватися препаратом Johnson & Johnson, яка передбачає введення тільки однієї дози замість двох.

Також можливість пройти щеплення від коронавірусу анонсували на Мальдівах ще в квітні цього року.

Сербія також розгорнула план вакцинації туристів від COVID в квітні цього року, проте пізніше уряд країни відмовився від такої ідеї.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua