• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В "GlobalMoney" закликають громадські організації та ЗМІ не брати участі в атаках, організованих недобросовісними конкурентами

Заява про новий етап атаки з боку конкурентів і заклик не піддаватися на маніпуляції компанія розмістила на своїй сторінці у Facebook

Реклама на dsnews.ua

"Неперевірена інформація активно розганяється в ЗМІ і деяких телеграм-каналах. Більшість статей ґрунтується на припущеннях і вигадках. Все це спрямовано на дискредитацію компанії та тиск як на її співробітників, так і на власника", — вважають у "GlobalMoney".

У повідомленні пресслужби відзначають також, що тепер до фейкових новин додалися мітинги, в яких беруть участь в основному студенти, котрі не мають уявлення ні про саму компанію, ні про її діяльність. У зв'язку з цим компанія просить активістів уважніше перевіряти інформацію, не піддаватися на маніпуляції опонентів і не брати участі в сумнівних мітингах.

При цьому в "GlobalMoney" підкреслюють, що компанія веде свою діяльність виключно в рамках українського законодавства і не має ніякого відношення ні до фізичних, ні до юридичних осіб країни-агресора.

    Реклама на dsnews.ua